מה זה אומר להיכנס ל ZONE שלנו?

מה זה אומר להיכנס ל ZONE שלנו?

אליס פול טורנס, מי שכונה "אבי היצירתיות", כתב פעם על "אותם רגעים מלאי אנרגיה והתרגשות, שקורים באותן חלקיקי שנייה שבהם המאבקים והחיפושים שלנו לפתע הופכים להילה מסנוורת של תמונה עמוקה של עתיד חדש".

אלו הם רגעי אמת, בהם ההוויה שלנו ממוקדת בדמות העתידית של האדם שאנחנו רוצים להיות, ביצירה שמממשת את כל מה שיש לנו לתת לעולם. רגעים שבהם אנחנו הופכים מגולם לפרפר. SWITCH MOMENTS.

רגעים של שינוי, של החלטה דרמטית, של הבנה פנימית, בהירה, של מה אנחנו אמורים לעשות. אלו רגעים שכוללים גם הבנה של מה אנחנו לא אמורים להיות, על איזה הרגלים אנחנו צריכים לוותר ואיזה אנחנו צריכים לאמץ ומה אנחנו לא אמורים לעשות – גם אם מישהו אחר חושב שמדובר ב"הזדמנות".  

זו תמונה עוצמתית של העתיד, שמעבירה אותנו ממצב הישרדות, עם מחשבות מפוחדות, ציניות או "מפוכחות" של "צריך להיות מציאותי" - למצב התעלות, בו אנחנו הופכים ליותר, כי אנחנו רוצים לתת יותר. לא לתת מחומר שיש לנו, אלא ממשהו שכרגע – הוא בלתי מוחשי. חזון, שמחובר ליכולות, לתשוקות, למה שאנחנו רוצים להרגיש ולחוות, ולא פחות חשוב, למה שהעולם זקוק מאתנו – גם אם הוא לא יודע את זה.

זו יכולה להיות תמונה בראש של כימאי כמו דימיטרי מנדלייב, של הטבלה המחזורית.
וזו יכולה להיות גם תמונה בראש של בדרן בתחילת דרכו כמו ג'ים קארי, כשהוא עומד מול השלט "הוליווד", עם צ'ק ביד על סך 10 מיליון דולר (שהוא כתב לעצמו...), שמבין שמטרתו בחיים היא לגרום לאנשים "לשכוח מהדאגות שלהם", לכמה שעות בכל פעם.

זה לא רגע שאנחנו "מוצאים", אלא זה רגע שאנחנו בונים, מייצרים. זה שילוב של כל מה שיש בנו, חלומות, מאווים, יכולות, מאבקים, אתגרים, קשיים, טראומות. כל ה"כן" וכל ה"לא" שקיבלנו. שילוב של מודע ותת-מודע. זה לא משהו שאנחנו "צריכים" לעשות או להיות, אלא משהו שאנחנו באמת רוצים להגשים ברמה מאוד עמוקה – ובגלל זה, עצות "הגיוניות" וגנריות של אנשים סביבנו כמעט תמיד לא מהדהדות לנו, לא באמת מניעות אותנו.

לא כל אדם שאוהב לבשל צריך לפתוח מסעדה.
לא כל אחד שיש לו כל יפה צריך להיות זמר.
לא כל אחד שמבין אנשים צריך להיות מטפל.

זה לא משהו שיכול לקרות מיד, בן לילה.
המהות של התמונה שלנו היא למקד אותנו במטרה, אבל המטרה הזאת היא לא "תוצאה", אלא דרך. היא לא יעד הגיוני או סביר, אלא מסע שמשלב שני דברים: משהו שאנחנו מייצרים ומעניקים לעולם והאדם שאנחנו הופכים להיות.

להיכנס ל ZONE שלנו, זה אומר חיים בהלימה.
זה לא משהו שקל או פשוט לעשות, אבל זה משהו שראוי לשאוף אליו, לכוון אליו, לחתור אליו. וכנראה שזה הדבר שהכי יספק אותנו.  


 

---
איפה אפשר ללמוד עוד על איך ניתן להיכנס ל ZONE שלנו? >>  https://bit.ly/3aB8Y1K