11 סוגים של עצמאות

מהי עצמאות? הנה 11 סוגים של עצמאות.
בחנו את עצמכם: יש לי הרגשה שתמצאו את עצמכם ביותר מסעיף 1.

 1. המשמעות הפופולארית, היא שהמדינה ואזרחיה יכולים לבחור כיצד לחיות, איפה להיות ומה לעשות.
   
 2. עצמאות היא גם היכולת לכלכל את עצמנו. כמו שיש סטודנטים שעובדים במלצרות ואינם צריכים כסף מההורים, או מי שיש להם מספיק הכנסות פאסיביות משכירות מהשקעת נדל"ן.
   
 3. יצירתיות: היכולת להביט על העולם, ולראות מציאות אחרת – לא משנה אם אתה איש קרייאיטיב, יזם או מדען. לערער על מוסכמות ולהבין שיש כאן אפשרות לייצר משהו אחר.  
   
 4. יכולת הכוונה עצמית: עובד בחברה שמבין מה מצופה ממנו, מטווה דרך, מציג יעדים ומשיג אותם, מבלי שיגידו לו מה לעשות ומתי.
   
 5. התעלות אל מול מצבים לא נעימים, כמו משקיעים שאומרים לא להשקעה, לקוחות שלא רוצים לקנות או לא מעריכים את ההשקעה שלכם בקמפיין או בוס שמדבר בגסות רוח.
   
 6. לסמוך על עצמנו. למשל, כשיש בעיה, ואנחנו יכולים להתמודד איתה בכוחות עצמנו.
   
 7. לבטא את עצמנו: לפעמים, כולם חושבים שאנחנו צריכים ללכת ימינה, אבל אנחנו חושבים ששמאלה זה הכיוון. כשכולם חושבים כמו כולם, יש סיכוי לא רע שזו דיקטטורה.
   
 8. דווקאות: יש אנשים ששואבים המון ערך עצמי מכך שהם "שונים". הם חושבים אחרת, אוכלים אחרת, מתלבשים אחרת, מאזינים למוזיקה אחרת וצופים בסרטים אחרים.
   
 9. יש מי שמורד במוסכמות (פעם זה היה בעיקר בני נוער וחוזרים בשאלה / בתשובה) ומחליט שהוא לא מציית לנורמות של החברה, הקהילה, המשפחה או הארגון.
   
 10. עצמאות זה גם פקיד ממשלתי, שמנצל את מעמדו וכוחו כדי לעשות ככל העולה על רוחו, ומנצל את הכללים והחוקים כדי להימנע מפיקוח ולעשות כל מה שמעניק לו תחושת עוצמה.
   
 11. לבחור מה מעניק לנו אושר. להבין מה מניע אותנו, מה חשוב לנו, מהי הצלחה במונחים הסובייקטיביים שלנו ומה אנחנו צריכים לעשות, לחשוב ולהיות כדי להיכנס ל ZONE שלנו


  יום עצמאות שמח לכולם!

---
איפה אפשר ללמוד עוד על איך ניתן להיכנס ל ZONE שלנו? >>  https://bit.ly/3oMwAop