מה קרה לאישה שסירבה להיות עוד בורג במכונה, "כמו כולם"?

במידה ואנחנו מרגישים צורך עז לעשות מספר דברים, ושאנחנו "לא בדיוק כמו כולם", האם זה אומר שנועדנו לחיים של בינוניות ותסכול? 
האם אנחנו צריכים "להקשיב להורים שלנו" ולדכא את היצר שלנו לעשות, לחוות, לבחון, לבנות וליצור, רק כדי שנהיה עוד ברגים במכונה של מישהו אחר?
איך אפשר למצוא את הZONE שלנו, את המקום שבו נוכל לקום בבוקר עם חדוות יצירה, לעשות משהו שאנחנו אוהבים וטובים בו, להעניק את המתנה שלנו לעולם וליהנות מההערכה שלו בתגובות, מחמאות וכמובן – כסף?


אז מה באמת קרה לאישה שסירבה להיות עוד בורג במכונה?
הנה סיפורה של אישה, שעבדה במשרד פרסום תל אביבי.
והיא חזרה הביתה מדי יום, והרגישה ש"הכל בסדר". אבל הכל בסדר לא הספיק לה. והיא הרגישה שהיא רצתה לשים את שני הילדים שלה במוקד – אבל מבלי לוותר על קריירה.
החיים שאנשים אחרים "הינדסו" עבורה, לא התאימו לה.
היא החליטה שהיא לא רוצה להיות עוד בורג במכונה.
אבל זה לא קרה בן לילה. היא למדה אימון (קואוצ'ינג) ובמקביל החלה בתהליך אצל מאמנת אישית, ועם השנים, היא הבינה מה היא רוצה לעשות ולהיות: מאמנת של אימהות.
" אם לא אימנתי ילד להעז או להציב מטרה, לעצמאות מחשבתית וליוזמה, איך אצפה שבעתיד הוא ידע להתמודד עם המציאות של המאה ה-21? ואם אני לא עושה את זה בעצמי, איך אני יכול לדרוש את זה ממנו?" היא חשבה לעצמה.

היא החלה לשתף בדף הפייסבוק הפרטי שלה תובנות וניסיונות מוצלחים יותר ומוצלחים פחות על גידול הילדים, אותן שילבה בידע שצברה בתחומי האימון והפסיכולוגיה החיובית.
לאחר מספר חודשים החלו אימהות לבקש ממנה לאמן אותן להתמודד עם אתגרי ההורות בסלון ביתה. כמה חודשים קדימה, כשאימהות התחילו לבקש ממנה בצחוק לאמץ את הילדים שלהם או לעבור לגור אצלה בבית, היא הבינה שהיא עושה משהו משמעותי.
כמובן, היא הייתה צריכה להתמודד עם ה"קולות". אנשים מתעבים שינוי, זוכרים?
"מי את בכלל?"
"למה את חושבת שזה יצליח?"
"את תחזרי לפרסום עם הזנב בין הרגליים", ועוד פניני חוכמה. 

אבל היא לא ויתרה.
ובגלל שהיה לה המון ניסיון בעבודה במשרד פרסום, היא החליטה לבדוק את השטח, ולבצע "קבוצת מיקוד". ערב אחד היא פרסמה פוסט בפייסבוק וכתבה שהיא רוצה לפתוח קבוצת מיקוד בפייסבוק, עם 100 אימהות, והלכה לישון.
בבוקר התעוררה עם מאות בקשות הצטרפות מאימהות, ואז היא הבינה שהתחושות בטן שלה, היו נכונות.  היום, אפרת לקט, שידועה בכינוי "אמא מאמנת", היא אחת הדמויות המובילות בישראל בכל מה שקשור לאימון להורות, והיא מעניקה כלים, תובנות וידע שעושה הבדל בחיים של עשרות אלפי אימהות לילדים עד לגיל התבגרות. היא מנתרת מהמיטה בבוקר, כי היא יודעת שהיא מתעוררת כדי לעשות הבדל בחיים של המון הורים וילדים.
אפרת לקט, נמצאת ב ZONE  שלה, כי היא מיאנה להתפשר, סירבה לדכא את החלומות שלה, ודחתה את ה"המלצות" להיות עוד בורג במכונה ולהעביר את החיים בmode הישרדות.
ומה אתם בוחרים?
---

---
איפה אפשר ללמוד עוד על איך ניתן להיכנס ל ZONE שלנו? >>  https://bit.ly/3oMwAop