סדנת העקרון המנחה

בקרוב תצא לדרך הסדנה הבאה של "העקרון המנחה".

אבל נתחיל במילת אזהרה: הסדנה לא זולה. 
מי שלא אוהב לחשוב עצמאית – הסדנא בהחלט לא עבורו. היא גם לא מיועדת לעסקים חלשים, במשבר או למי שמחפש קיצורי דרך ופתרונות QUICK AND DIRTY. יהיו טיפים ורעיונות, אבל זו לא מהות התהליך. 
לא תקבלו אבקת קסמים ולא כנראה שלא תראו פיות בסדנה. 

מה כן תקבלו?
מי שיגיע ויחווה את התהליך, יצטרף לכמה עשרות בעלי עסקים מובילים, מנהלים בכירים ויזמים מוכשרים, כשכולם ממוקדים בשינוי, התפתחות וצמיחה. היא מיועדת לבעלי עסקים שרוצים לעלות כיתה, מטוב לטוב מאוד ומטוב מאוד למצוין. למי שרוצה לשנות את הדרך שבה הוא חושב על עסקים, לא רק את הדרך שבה הוא עושה עסקים. 
העקרון המנחה הוא כלי מנצח לקבלת החלטות- כלי שיפשט עבורכם את תהליך קבלת ההחלטות בעסק שלכם, ימקד וידייק אתכם. 
ומה שמעניין הוא, שככל שאתם טובים יותר, הסדנה תועיל לכם יותר.

העקרון המנחה שלי, למשל, לא מרשה לי למכור ל-כ-ל מי שרוצה לקנות. 
ההקפדה על זהות הלקוחות נובעת מכך שאיכות הקהל היא גורם שמאוד משפיע על איכות הסדנה. זה אומר לא רק רמה גבוהה של שיח ושאלות – אלא גם כר פורה עבור המשתתפים לשיתופי פעולה ופוטנציאל לגיוס לקוחות חדשים מקרב עשרות המשתתפים האחרים.

מומלץ לבוא עם אדם נוסף (רצוי, מישהו שעובד עמכם), כדי לקבל (1) שותף מחויבות לתהליך ו(2)מישהו שיכול לתת לכם פידבק כשאתם נשאלים על לקוחות ועל השוק. כדאי שיהיה לצדכם מי שמדבר את השפה של העסק שלכם, מבין את הצרכים של הלקוחות שלכם, ומחובר למשימה שלכם. בקיצור, תמצאו חבר, שותף, איש סוד, מישהו שאתם סומכים עליו ומעריכים, ובואו יחד – זה מעצים את החוויה, גם בשבועות ובחודשים שאחרי.

המלצתי היא, אם זה רלוונטי לכם - קבלו החלטה מהירה ותשריינו מקומות. חבל לפספס את ההזדמנות לעשות שינוי דרמטי בדרך שבה אתם חושבים ועושים שיווק. הקליקו כאן על הלינק, למידע נוסף והרשמה.

http://bit.ly/guiding_principle