איך גם אתם תוכלו ללמוד 3 דברים מדי שבוע?

---
באיזה כלי תוכלו להשתמש, כדי לקחת לכם כמה דקות מדי שבוע, להבין מה קרה בשבוע הקודם ואיך תוכלו להשתפר בשבוע הבא?

ברוכים הבאים ליומן לתכלסנים!

 

מה זה? יומן שבועי, שמכיל כמה הפתעות חשובות בפנים:

 1. תבנית לניהול יום, שמכילה הרבה מאוד טיפים מבוססי מחקרים, שמזכירים לנו לעשות דברים קטנים אך חשובים, שמצטברים לאורך זמן לתוצאות משמעותיות.

   
 2. יומן שבועי – מבט מלא על כל השבוע. בוודאי לא משהו שלא ראיתם לפני כן.
   
 3. ציוני השבוע (ראו ויז'ואל)
  ועל זה אני רוצה להתעכב פה.

  פרויקט 3 דברים שלמדתי השבוע, התחיל מכך שהייתי יושב בכל שבת בבוקר, מנתח את השבוע שחלף – את הטוב, את הרע – מבין מה למדתי ומה אני צריך ללמוד, ומתכנן את השבוע הבא.
  עם הזמן, שכללתי את העניין: הרי יכול להיות לנו שבוע נוראי באופן מקצועי, אבל מצוין באופן אישי. אנחנו יכולים להיות במצב רוח ממש עגום, אבל התזונה שלנו תהיה מצוינת. אולי לא היה לנו פנאי לחברים, אבל בהחלט עשינו דברים טובים מבחינה רוחנית.

  כך, אנחנו עוצרים כמה שניות לחשוב על מה עברנו השבוע בכל סעיף וסעיף. בטורים בצד שמאל, אנחנו נותנים ניקוד לעצמנו בפרמטר הספציפי.
  הדירוג הוא מ-1 עד 6, כדי שלא נתפתה לסמן "משהו באמצע" – זו עוד דרך קטנה לגרום לנו להתעמק ולחשוב.

  תזכורת: אנחנו גם לא חייבים להצליח בהכל  - לא כל הזמן ולא בכלל. אלו החיים שלכם, ואתם תחליטו מה חשוב לכם. אין דרך אחת אובייקטיבית שנכונה לכולם.

   
 4. ניתוח השבוע

  היומן גם מכיל כמה שאלות, שעוזרות לנו להציף סוגיות מהשבוע, ולחשוב מה לעשות הלאה.
  כמו למשל
  מה השפיע על מצב הרוח שלי השבוע?
  מה אפיין את ההישגים שלי והכישלונות השבוע?
  וכמובן, מהם שלושה הדברים שלמדתי בשבוע האחרון?

   
 5. מה עושים עם כל הציונים והניתוחים?

  א. בסוף כל חודש יש סיכום חודש. התמדה בתרגילים האלה, גורמת לנו למודעות גבוהה יותר לגבי מה עושה לנו טוב: ברמה האישית וברמת הקריירה. אנחנו נתחיל לעשות יותר ויותר דברים במודע, שתורמים לנו בטווח הארוך, ונהפוך אותם לחלק ממי שאנחנו.

  ב. בסוף השנה, יש טבלאות לפי נושאים (בריאות, משימה, משפחה, כספים וכו') ושם אתם יכולים לסמן את הציונים שנתתם לעצמכם באיקסים על הגרף. אח"כ תחברו את האיקסים לקו מגמה, שיראה לכם אם אתם משתפרים, דורכים במקום או נעשים גרועים יותר. במילים אחרות, תוכלו לראות גרפית איזו שנה היתה לכם – בכל התחומים והמובנים.


   
 6. הכרת תודה!
  כל פעם שקורה לנו משהו טוב, אפשר לכתוב אותו ברשימת "דברים טובים שקרו לי השבוע". בכל שלב במהלך השנה, כשיש לנו תחושה ש"לא הולך לנו כלום", אפשר להציץ ברשימה הזאת ולראות כמה עשרות דברים טובים שקרו לנו – וזה ממש לא כלום...


   
 7. לא יכולים לרכוש?
   

גם אם לא מסתדר לכם לרכוש את היומן, אני ממליץ לכם לעשות את התהליך הזה מדי שבוע. כמה דקות של השקעה בעצמכם, תעשה הבדל לאורך זמן. תשקיעו בכם, אתם שווים את זה.

 

 

בהצלחה, ולא לשכוח להמשיך ללמוד 3 דברים מדי שבוע. 

---

מי שרוצה לרכוש את המוצר הפיזי, במחיר מיוחד לחברי קהילת "3 דברים שלמדתי השבוע" 100 במקום 130, יכול לעשות זאת כאן >>> לפרטים נוספים  
כדי לקבל הנחה של 30 שקלים, הקליקו את קוד הקופון: YOMAN2020