מי אני? 
אליאב אללוף. משקיע, מרצה, יועץ, חבר, תלמיד, לא בהכרח בסדר הזה.

התשוקה שלי היא ללמוד איך היזמים, המשקיעים והמנהלים הטובים בישראל ובעולם חושבים ועושים עסקים אחרת. 
בגלל זה נמשכתי במקור לעיתונות כלכלית – וזכיתי במשך כמה שנים לעבוד עם השורה הראשונה של מנהלים, אנליסטים, ומשקיעים. אני עובד לאט ובשקט על פרויקט בשם קוד YAZAM THINKING, שבוחן לעומק איך יזמים סופר מצליחים חושבים, רואים ועושים דברים אחרת מסתם יזמים טובים.  

בעקבות מה שראיתי כהרגל נבון אצל כמה יזמים שאני מעריך, בשנים האחרונות התחלתי לסגל לעצמי קונספט בשם 'שינוי איטי' (SLOW CHANGE), שמתמקד בשינויים קטנים, בדרך שאנחנו עושים דברים ביום יום. 
המטרה היא כמובן להשקיע בדברים שייצרו "תשואה גבוהה על ההשקעה", ושההשפעה שלהם תצטבר כמו ריבית דריבית ותהפוך אותנו בעקביות ליזמים ומנהלים טובים יותר. 
הפיכת השינוי האיטי להרגל היא משהו שקל לעשות, אבל גם משהו שקל לא לעשות. אני בחרתי לעשות אותו, ובין היתר, אני מפרסם אחת לשבוע טור שנקרא "3 דברים שלמדתי השבוע", ובו אני מסכם חלק מהדברים שלמדתי, קראתי או הבנתי באותו שבוע.

בין אם אתם יזמים עתירי ניסיון או עומדים להיות, אני מקווה שהתוכן של הבלוג הזה יסייע במשהו.


וקצת יותר ת'כלס:

כיום, שותף-מייסד בקרן הון הסיכון הבינלאומית- Follow[the]Seed , שמשקיעה בחברות סטרטאפ בשלבים מוקדמים בישראל, בסין, בארה"ב ובאוסטרליה, עם שותפים-מייסדים נוספים בבייג'ינג, בסיליקון ואלי, ובסידני.

בנוסף, אני משמש מפעם לפעם כחבר הנהלה ויועץ למיזמים וחברות, ומעביר הרצאות, בין היתר על הפער בין הדרך שבה אנחנו מוכרים לדרך שבה אנחנו קונים, ועל מה "מקולקל" בחשיבה של יזמים רבים. 
בעבר הייתי מנטור מדיה חברתית ויועץ שיווקי-דיגיטלי של למעלה מ-100 מותגים בארץ ובחו"ל, הן כעצמאי וקודם לכן, כמייסד ומנכ"ל של רהב מדיה חברתית מקבוצת רן רהב יחסי ציבור. 
בין לקוחותי בעבר ניתן למצוא  THE WEATHER CHANNEL האמריקאי, אוניברסיטת סנטה מוניקה, MICHAEL BECKWITH (מפרויקט ה"סוד"), אוניברסיטת מולטי-וורסיטי 1440, אושו אינטרנשיונל (הודו), בלוגרית האופנה אנדריאנה אבאסקל, מיני  (BMW), קבוצת קניוני עופר, טבע תעשיות תרופות (מותגי אקמול, אקמולי ונוטרילון), הרב שלום ארוש וקבוצת ברסלב ישראל, ישראכרט, זוגלובק, סטימצקי, אקססורייז, בנק הפועלים ועוד.
לפני כן, הקמתי וניהלתי את פעילות המדיה החברתית של גלובס, כיהנתי בתפקידי שיווק ופיתוח עסקי בכירים באקסיס מובייל, בפסקול ובקומברס. את הקריירה שלי התחלתי ככתב שוק ההון של גלובס, לחברות תקשורת, אינטרנט והייטק.
אני בעל תואר ראשון במשפטים מאוניברסיטת שפילד, ותואר שני במנהל עסקים בינלאומי למנהלים מתכנית קלוג-רקאנטי של אוניברסיטת נורת'ווסטרן ואוניברסיטת תל אביב.